Zápasník Petr Dvořáček trénuje s OpenRun Pro

 

Petr Dvořáček je dlouholetým amatérským zápasníkem v disciplíně K1. Věnuje se bojovým sportům od svých 12 let, tedy již 9-10 let. K tomuto odvětví ho přivedli otec a strejda, kteří ho začali trénovat doma spolu s bratrem. Postupně se do toho Petr ponořil a začal se aktivně zúčastňovat zápasů.

V jeho zápasnické historii je přibližně 150 zápasů v žákovských kategoriích a více než 60 zápasů v juniorských a mužských kategoriích.  Mezi jeho největšími úspěchy patří zisk titulu Juniorského mistra světa v asociaci WAKO, dosažení 3. místa na Mistrovství světa WAKO pro dospělé a též 3. místo na Světových hrách 2022, které se konaly v USA ve městě Birmingham. Dále se může pochlubit několikanásobným titulem mistra České republiky v K1 a vyzkoušení si několika zápasů v tradičním boxu. Petr má za sebou také profesionální zápas v K1 pod záštitou organizace GCF.

V současnosti se Petr postupně posouvá směrem k cílům, které si stanovil od samého začátku své kariéry – cestě v MMA a profesionálním K1. Tato cesta je dlouhá a plná výzev, ale Petra to velice baví a naplňuje. Díky desetiletému angažmá v kickboxu získal hodně disciplíny a odhodlání, které ho stále motivuje pokračovat. Nyní směřuje své úsilí k přechodu na dráhu MMA a má pevně stanovené vysoké cíle, kterých chce dosáhnout.

Petr sluchátka OpenRun Pro využívá aktivně při tréninzích ve fitku a při běhu.