SHOKZ na CES 2022

 

V lednu jsme vyrazili na veletrh CES 2022 do Las Vegas, kde jsme načerpali spoustu nových nápadů, získali nové kontakty a také si odvezli pár super nových vzorků. Ale co především… naše sluchátka měly tu čest se veletrhu zúčastnit již jako SHOKZ.

Naší misí je otevřenost, sdílení ke světu, k vnějšímu okolí. After ( angl. „po“ ) přestalo vyjadřovat podstatu toho, co chceme našim uživatelům dát. After z našeho názvu mizí a zůstává SHOKZ. Při pohledu na nový název padne zrak na prostřední písmenko O, O jako otevřenost. Proto v novém logu z tohoto písmene se také ztratila ta tečka uprostřed, aby byla otevřenost ještě zřetelnější.
Nastane změna názvu některých modelů. S SHOKZ budou všechny modely sluchátek začínat na Open, oblíbený model našich běžců se změní na OpenRun a plavecký model na OpemSwimm.

Zároveň již brzy uvedeme do prodeje novou vlajkovou loď sluchátek, model OpenRun Pro, který bude mít výdrž baterie až 10hod., funkci rychlonabíjení, 9th generaci Bone Conduction s vylepšenými basy, pohodlným střihem a atraktivními barvami.

Neměníme se! Jsme stále tou samou značkou, kterou máte rádi!