Mise SHOKZ, vydejte se s námi!

 

Lícní sluchátka zažívají mezi sportovci velký boom. Poslech oblíbené hudby nebo podcastu při běhu, jízdě na kole i plavání se díky AfterShokz stal pohodlným a bezpečným. A to je naše mise. Zůstat otevřeni svému okolí, vnějšímu světu a sdílení. Výraz After přestal definovat budoucnost sluchátek a tak přišel čas na rebranding. SHOKZ. Kratší, dynamický a výstižný. 

Při pohledu na kratší název padne zrak na prostřední písmeno O. O jako otevřenost. A aby byla otevřenost ještě zřetelnější, přichází s kratším názvem dvě změny. První si můžete všimnout v logu, ve kterém zmizela z písmene O „tečka“ uprostřed. Druhá změna přináší sjednocení názvů modelů sluchátek. Všechny modely nyní budou začínat Open, Aeropex se promění na OpenRun, Xtrainerz na OpenSwimm, OpenMove a OpenComm zůstávají. Velkou novinkou bude vlajková loď OpenRun Pro

 

 

OpenRun Pro

Nová 9th generace Bone Conduction, výdrž baterie až 10hod., funkce rychlonabíjení, vylepšené basy, pohodlný střih a nové barevné odstíny. To je naše nová vlajková loď, která se již dere do prodeje!

OpenRun

Nejoblíbenější model běžců a cyklistů Aeropex naleznete pod novým názvem OpenRun. Vše, co jste milovali na Aeropex zůstává! Sluchátka budou nově obohacena o funkci rychlonabíjení.

OpenMove

OpenMove je průkopníkem otevřenosti, který si svou výbavou a přívětivou cenou získá srdce nenáročných uživatelů. Výdrž baterie až 6hod. krytí IP55 a zvuk PremiumPitch ™ 2.0 neurazí žádného příležitostného běžce, cyklistu ani maminku s kočárkem na procházce.

OpenComm

Tento model vyniká prodlouženým mikrofonem pro lepší vyřizování hovorů nebo videokonferencí. Díky pohodlnému střihu a muší váze o nich nebudete celou pracovní dobu vědět. Ano, tento model myslí na běžný den v kanceláři.

 

OpenSwimm

Model s nejvyšším krytím IP68 a interní pamětí 4GB. Tím se pyšnil Xtrainerz a ke své dokonalosti dostane nový název OpenSwimm. Plavecký model zatím na své uvedení do prodeje netrpělivě čeká a my předpokládáme, že během jara/léta 2022 již bude u vybraných prodejců dostupný.

 

Neměníme se! Jsme stále tou značkou, kterou jste si zamilovali.